Pradžia Skelbimai Vilniuje Statyba Statybos projektų vadovas (-ė)

Statybos projektų vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

Voodoo talentų paieškos ir galvų medžioklės agentūros klientas - įmonė užiamnti lyderiaujančias pozicijas generalinės statybų rangos veikloje. Ieškome patyrusio ir ambicingo Statybos projektų vadovo (-ės), kuris prisijungtų prie įmonės augančios komandos ir padėtų įgyvendinti didelio masto projektus.

Darbo pobūdis

Viso projekto planavimą, koordinavimą ir valdymą nuo pradžios iki pabaigos;
Vadovavimą projekto komandai ir jos motyvavimą;
Efektyvų bendravimą su užsakovais, subrangovais, projektuotojais ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis;
Projekto biudžeto ir išlaidų kontrolę;
Problemų numatymą ir sprendimą;
Aukštų kokybės standartų užtikrinimą;
Baigtų projektų pridavimą užsakovams ir valstybės priežiūros institucijoms;
Įmonės atstovavimą susitikimuose ir renginiuose.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnės nei 5 metų darbo patirties projektų valdyme statybos sektoriuje;
Sėkmingai įgyvendintų didelio masto statybų projektų (projekto vertė daugiau nei 10 mln. Eur.) patirties;
Aukštojo statybos inžinerijos išsilavinimo;
Statybos technologinių procesų išmanymo;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimo;
Puikių planavimo, organizavimo, derybų, bendravimo, užduočių ir problemų sprendimo įgūdžių;

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Dinamišką ir įdomų darbą su didelio masto projektais;
Galimybę tobulėti ir augti profesionaliai;
Šaunų ir palaikantį kolektyvą;
Sveikatos draudimą;
Darbui reikalingas priemones (telefoną, automobilį ir kt.).

Darbo sritis Statyba, Projektai, projektų valdymas
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-10-16 18:51:28
Galioja iki 2024-11-15

Kompetencijų reikalavimai

Kompiuterinių žinių reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2782 #23389 #11752 #681

Patiko pasiūlymas?

Statyba