Susikurkite CV

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Darbo aprašymas

Ieškome labai aktyvaus pardavimų vadybininko (-ės), kuris (-i) beveik visą savo laiką praleistų bendraudamas (-a), susitikinėdamas (-a) su potencialiais klientais bei sudarydamas (-a) pardavimo sutartis su komercinio transporto ir statybinės technikos įmonėmis. Esame vieninteliai, oficialūs Mobil prekinio ženklo atstovai Lietuvoje, savo srityje dirbame jau daugiau negu 25 metus, todėl produktas ir mūsų įmonė rinkoje puikiai žinomi ir siejami su kokybe.

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
• Aktyvi naujų klientų paieška (visa Lietuva);
• Pasiūlymų klientams ruošimas ir derybos;
• Ilgalaikių tiekimo sutarčių sudarymas;
• Santykių su esamais klientais palaikymas ir puoselėjimas;
• Pardavimo plano vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
• Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis B2B sektoriuje;
• Sugebėjimas parduoti PREMIUM produktą už didesnę negu konkurentų kainą;
• Komunikabilumas, iniciatyvumas, savarankiškumas ir nepriekaištingi bendravimo įgūdžiai;
• Nepriekaištingos lietuvių ir geros anglų (B2 lygis) kalbų žinios;
• Aukštasis išsilavinimas (pageidautina techninio, inžinerinio ar vadybos srityje);
• Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (Microsoft Windows, Navision, Office paketas);
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
• Turėtum patirties komercinio transporto arba statybinės technikos segmentuose;
• Turi techninių žinių ir išmanai alyvos ir tepalų produktus;
• Turi patirties alyvos ir tepalų produktų pardavime;
• Moki kitas užsienio kalbas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
• Nuo 1900 iki 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių atlyginimą ir konkurencingus motyvacinius priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
• Automobilį, kuriuo galite naudotis ir asmeninėms reikmėms;
• Galimybę atstovauti labai kokybišką, vieną garsiausių pasaulyje prekinių ženklų, kurio pristatinėti klientams nereikia;
• Didelį jau esamų klientų krepšelį darbo pradžiai;
• Pardavimus, kuriuose nereikia aptarnauti klientų, atkrauti ar išvežioti prekių, išrašyti sąskaitų ar išieškoti klientų skolų;
• Mokymus ir seminarus, padedančius augti kaip specialistui (-ei).

Įmonė P. Markevičius ir Ko, UAB

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Pardavimai, pardavimų vadyba
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Islandijos pl. 217-11, Kaunas
Darbo valandos Pir: 07:30 - 16:30
Ant: 07:30 - 16:30
Tre: 07:30 - 16:30
Ket: 07:30 - 16:30
Pen: 07:30 - 16:30
2024-07-05 11:18:09
Galioja iki 2024-08-04

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Papildoma

Povilas Markevičius

26 m.

P. Markevičius ir Ko

UAB P.Markevičius ir Ko oficialus ExxonMobil distributorius
Nuo 1997 metų atstovaujame vieną didžiausių pasaulyje kompanijų “ExxonMobil Corporation”. Esame oficialiai įgalioti „Mobil 1″, „Mobil Super”, „Mobil Delvac”, „Mobil SHC”, “Mobil Grease” prekinių ženklų alyvų ir tepalų atstovai Lietuvoje.

#1918 #2346 #33851 #662

Pardavimai, pardavimų vadyba
Kaunas