Pradžia Skelbimai Širvintose Pardavimai, pardavimų vadyba Didmeninės prekybos vadybininkas (-ė)

Didmeninės prekybos vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis

Ką reikės dirbti:
- vykdysi pardavimų plėtrą gamybos, perdirbimo įmonėms Baltijos šalyse ir Centrinėje Europoje,
- būsi atsakingas (-a) už darbą ir ryšių palaikymą su esamais klientais, aktyvius pardavimus ir naujų klientų paiešką;
- vyksi į susitikimus, rengsi ir administruosi komercinius pasiūlymus, derėsiesi dėl bendradarbiavimo sąlygų;
- stebėsi ir analizuosi rinką, klientų poreikius, spręsi iškilusias problemas;
- bendradarbiausi su kolegomis, kontroliuosi sutartinių įsipareigojimų vykdymą;
- atliksi veiklos rezultatų analizę, teiksi ataskaitas vadovybei.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Tu:
- turi aukštesniojo / aukštojo mokslo diplomą (privalumas verslo vadybos ar susijusioje srityje);
- turi puikius bendravimo ir derybų įgūdžius, moki planuoti ir prioretizuoti darbus;
- esi iniciatyvus (-i) ir sieki geriausio rezultato;
- puikiai dirbi kompiuteriu;
- sklandžiai kalbi, rašai anglų kalba (rusų, lenkų ar kita Europos kalba privalumas)
- turi darbo patirties pardavimų, užsakymų valdymo srityje (privalumas);
- turi vairuotojo pažymėjimą.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Mainais mes siūlome:
- įdomų ir dinamišką darbą draugiškoje, profesionalioje komandoje;
- Tavo patirtį ir kompetenciją atitinkantį atlygį;
- telefoną ir kompiuterį asmeniniam naudojimui;
- kelionės į/iš darbo išlaidų kompensavimą;
- nemokamą automobilio parkavimą;
- nuolaidas įmonės produkcijai;
- tobulėjimui palankią aplinką;
- karjeros galimybes įmonių grupėje.

Įmonė UHB Food, UAB

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba,
Miestas Širvintos
Darbo lokacija Plento g. 92, Širvintos
2024-09-25 10:17:48
Galioja iki 2024-10-25
UHB Food

Esame maisto produktų tiekėjai, orientuoti į ypač plataus asortimento džiovintus vaisius, taip pat riešutus, valgomąsias sėklas, trapučius ir kitus produktus. Rūpinamės ne tik tiekimu: mūsų veiklos sritys apima importą, eksportą, didmeninę prekybą, įvairaus asortimento gamybą ir pakavimą. Bendradarbiaudami su lyderiaujančiais tiekėjais visame pasaulyje, geriausias žaliavas įsigyjame tiesiai iš kilmės šalių ir taip užtikriname išskirtinę kokybę bei konkurencingą kainą. Esame patikimi partneriai įvairaus dydžio įmonėms – šiuo metu mūsų produktai yra parduodami visoje Europoje.

Patiko pasiūlymas?

UHB Food

Pardavimai, pardavimų vadyba
Širvintos