Pradžia Skelbimai Kaune Pardavimai, pardavimų vadyba Cloud sprendimų pardavimų plėtros profesionalas (KAM)

Cloud sprendimų pardavimų plėtros profesionalas (KAM)

galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Darbo aprašymas

VOODOO talentų paieškos ir galvų medžioklės agentūros klientas - yra vienas didžiausių ir moderniausių duomenų centrų Baltijos šalyse aptarnaujantis ⅔ Lietuvoje veikiančių svetainių.
Profesionalai, dirbantys šioje įmonėje, turi didžiulę duomenų centrų, IT valdymo ir priežiūros patirtį. Kiekvieną dieną jie turi laisvę kurti ir tyrinėti įvairias galimybes bei galimybę įgyvendinti savo idėjas atstovaudami modernią aukščiausios klasės įmonę. Šiuo metu įmonė stiprindama pozicijas rinkoje kviečia į komandą prisijungti cloud sprendimų pardavimų plėtros profesionalą/ę (KAM) darbui su didžiausių potencialių klientų paieška bei pritraukimu.

Darbo pobūdis

Dirbsite su didžiausiais rinkoje potencialiais ir esamais klientais, parduodant debesijos sprendimus jiems;
Būsite pardavimo kultūros dalimi, kuri duoda geriausių rezultatų klientams ir įmonei, kurią atstovaujate;
Plėsite savo rinką. Tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Baltijos šalyse;
Keliausite pas klientus, dalyvausite konferencijose ir renginiuose, bendradarbiausite su rinkodaros ir technologijų komandomis, kad išlaikytumėte paslaugų rinkos lyderio vietą;
Visada būsite orientuotas į verslą, orientuotis į pardavimo tikslų viršijimą, augimą;
Nustatysite ir stebėsite pagrindinius rodiklius, kad galėtumėte stebėti našumą ir sėkmę;
Glaudžiai bendradarbiausite su vietiniu pardavimų vadovu ir grupės CCO, kad nustatytumėte ir įgyvendintumėte visos įmonės pardavimo strategiją;
Būsite atviri naujovėmis ir ieškostie kūrybiškų optimizavimo mechanizmų, kurie duoda puikių verslo rezultatų;
Kursite ir išlaikysite tvirtą, ilgaamžišką santykį su klientais;
Aktyviai ieškosite naujų verslo galimybių ir verslo kontaktų.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė nei 4-5 metų sėkmingo pardavimo patirtis IT sektoriuje (B2B);
Gilus IT rinkos, produktų, paslaugų ir sprendimų išmanymas;
Puikios žinios apie IaaS, debesų sprendimus ir prieglobos verslą;
Puikus bendravimo stilius – tiek vidinis, tiek išorinis;
Gilios žinios apie našumo KPI apibrėžimą, stebėjimą ir ataskaitų teikimą;
Puikūs derybų įgūdžiai.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Patrauklų bazinį atlyginimą, priklausantį nuo įgūdžių ir patirties;
Patrauklius priedus už pasiekiamus rezultatus;
Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
Unikalią patirtį dirbant draugiškame kolektyve ir dirbant kartu strategiškai patogioje vietoje naujai pastatytame ofise;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo, vidinių ir išorinių mokymų galimybes;
Nemokami pietūs kiekvieną dieną biure.

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba,
Miestas Kaunas
2023-01-29 20:07:00
Galioja iki 2023-03-31

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2556 #23389 #11752 #673

Pardavimai, pardavimų vadyba
Kaunas