Pradžia Skelbimai Vilniuje Auditas Audito darbo grupės vadovas (-ė)

Audito darbo grupės vadovas (-ė)

galimybė dirbti nuotoliniu būdu 100%

Darbo aprašymas

"Voodoo" klientė - jauna ir sparčiai auganti audito, apskaitos, mokesčių ir teisės, turto ir verslo vertinimo bei finansų/verslo konsultacijų įmonė, kryptingai orientuota į darbo kokybę bei aukštos pridėtinės vertės teikimą klientams. Įmonei augant, į komandą kviečiamas prisijungti audito darbo grupės vadovas (-ė).

Darbo pobūdis

- Visapusiškas dalyvavimas atliekant auditą (projekto planavimas, biudžetavimas, valdymas);
- Darbų skirstymas ir delegavimas kitiems darbo grupės nariams bei jų atliktų užduočių tikrinimas;
- Galimų rizikų vertinimas, audito rezultatų apibendrinimas, informacijos teikimas projektų vadovui/partneriui.
- Paskirto audito klientų portfelio valdymas (komunikavimas su klientu ir komanda, savalaikis vadovų informavimas apie projekto statusą ir iškilusius iššūkius);
- Klientų konsultavimas finansinių ataskaitų parengimo bei buhalterinės apskaitos klausimais;
- Dalyvavimas teikiant kitas konsultacines paslaugas;
- Kolegų apmokymas ir jų ugdymas.

Reikalavimai darbuotojui

- Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos ar pan. srityje;
- Ne mažesnė nei 3 metų patirtis finansų/audito srityje;
- Tarptautinių audito standartų išmanymas;
- Lietuvos finansinės atskaitomybės standartų ir Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų išmanymas;
- Sklandi žodinė ir rašytinė komunikacija;
- Puikūs laiko planavimo įgūdžiai, terminų laikymasis.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

- Karjeros galimybės augančioje ir perspektyvioje įmonėje;
- Sveikatos draudimas;
- Galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

Darbo sritis Auditas,
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-05-28 17:42:08
Galioja iki 2024-10-02

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kompiuterinių žinių reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2556 #23389 #11752 #673

Patiko pasiūlymas?

Auditas