Pradžia Skelbimai Vilniuje Projektai, projektų valdymas Jaunesnysis (-ioji) rinkos tyrimų projektų vadovas (-ė)

Jaunesnysis (-ioji) rinkos tyrimų projektų vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

„VoodooSales“ klientė – globali įmonių grupė, teikianti paslaugas daugiau, nei 70 šalių. Įmonė teikia rinkos tyrimus ir verslo konsultacijas apimdama skirtingas sritis, nuo neuromokslo iki marketingo veiksnių monitoringo ar prognozių. Įmonės klientai yra tiek stambios verslo bendrovės, tiek žiniasklaida ar NVO. Plėsdama savo komandą Vilniuje įmonė ieško jaunesniojo (-iosios) rinkos tyrimų projektų vadovo (-ės).

Darbo pobūdis

Rinkos tyrimų koordinavimas bendradarbiaujant su duomenų rinkimo specialistais ir klientais;
Duomenų apdorojimas ir analizė SPSS, MS Excel ar pan. programomis tinkamai parenkant metodologiją;
Rezultatų aprašymas ir klientų konsultavimas kartu su projektų vadovais;
Komunikavimas su duomenų rinkimo specialistais, iškilusių nesklandumų sprendimas;
Atsakomybė už laiku atliktą darbą bei pateiktų duomenų kokybę klientams.

Reikalavimai darbuotojui

Nuo 1 metų patirties koordinuojant projektus (privalumas – rinkodaros ar rinkos tyrimų srityje);
Darbo patirtis rinkodaros, rinkotyros arba rinkos tyrimų srityse ne mažiau, nei 2 metai;
Kompiuterinių programų SPSS ar MS Excel, MS PPT išmanymas;
Gebėjimas, besiremiant skaitiniais tyrimų rezultatais, tinkamai juos aprašyti;
Geri bendradarbiavimo, komunikacijos gyvai, telefonu ar el. paštu įgūdžiai;
Loginis mąstymas, organizuotumas, lankstumas, terminų laikymasis.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Dinamišką, įdomų, iššūkių nestokojantį darbą tarptautinėje įmonėje;
Puikias sąlygas savirealizacijai, tobulėjimui su visokeriopa pagalba mokantis;
Karjerą klientų konsultavimo, pardavimų ar duomenų analizės srityse;
Lankstumą kuriant darbo ir gyvenimo balansą, nuotolinio darbo galimybę.

1100
Darbo sritis Projektai, projektų valdymas, Rinkos tyrimai
Miestas Vilnius
2022-06-13 12:57:11
Galioja iki 2022-12-21

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1100

Projektai, projektų valdymas